PREMIERY TELEWIZJI GÓRCZEWSKA
 
Wtorek – PROGRAMY SAMORZĄDOWE premiera godz. 18:00

W programie: relacje z posiedzeń Rad Nadzorczych i Rad Osiedla. Zamiennie realizowane będą nagrania z udziałem mieszkańców (komitetów nieruchomości), gdzie poruszane będą problemy ściśle związane z samorządem, życiem na Osiedlu i objaśniające zawiłości obowiązujących regulaminów czy uchwał. Raz na kwartał zorganizowane będzie Studio Otwarte, które w szerszy sposób traktować będzie tematy samorządowe i osiedlowe (nagranie w Klubie Nowy).

Czwartek – PROGRAM INFORMACYJNY premiera godz.18:00
W serwisie prezentowane są najważniejsze i najświeższe informacje z naszego terenu skierowane do mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej „Górczewska” w tym: programy interwencyjne, sondy uliczne, informacje samorządowe.

Piątek – PROGRAM KULTURALNY premiera godz. 18:00

W programie zapraszamy na świeżą dawkę propozycji kulturalnych i rozrywkowych, dzięki którym pokazujemy jak w aktywny sposób spędzić czas. Program tworzony z udziałem ciekawych, pełnych pasji ludzi. Jedną z współautorek będzie Bogumiła Siedlecka – Goślicka, która od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych vlogerek wśród kobiet z niepełnosprawnością. Laureatka Nagrody w konkursie „Człowiek Bez Barier”. Autorka autobiografii.

„Alternatywa w działaniu” to program tworzony przez młodzież z klubu działającego na terenie Osiedla „Górczewska”. Młodzież pod opieką redakcyjną Programu Lokalnego pokaże swoje zainteresowania, pasje i własny punkt widzenia.